نتایج جستجو برای عبارت :

رضایت مشتری آرمان ماست

آرمان قاتل غزاله در آستانه اعدام قرار دارد. بسیاری از هنرمندان و چهره ها در صفحات اینستاگرام خود با انتشار عکس و متنی از خانواده غزاله خواسته اند تا آرمان را بخشیده و مانع اعدام وی شوند. آرمان، جوان متهم به قصاص در زندان رجایی‌شهر در دانشگاه سراسری قبول شد. این خبری بود که از سوی مسئولان اداره کل زندان‌های استان تهران رسانه‌ای شد. اما آرمان کیست و چرا غزاله را به قتل رسانده است؟
ادامه مطلب
حالا شاید به نظر برسه که روی آرمان حساس شدم، ولی این‌جوری نیست. شایدم هست... :)۱) عاطفه، دختریه که یه زمانی به شدت دوستم داشته و یهو به طرز عجیبی نظرش برمی‌گرده. با هم تا حالا حضوری حرف نزدیم. کاری به کار هم نداشتیم. من اصن نمی‌شناختمش. دوستش اینا رو بهم گفته... نه علتِ علاقه‌شو فهمیدم، نه علتِ عدم علاقه‌شو.۲) به دوست عاطفه، گفتم با توجه به شخصیت عاطفه، بهش پیشنهاد می‌کنم بره سراغ یه سری پسرای خاص. این واضحه که ما دوتا به هم نمی‌خوریم. و به عنوا
ماست یونانی در مقایسه با ماست معمولی ، مواد معدنی کمتری دارد ، زیرا وقتی ماست منسجم تر می شود مواد معدنی آن از بین میرود.
اما این ماست در مقایسه با ماست معمولی ، پروتئین و چربی بیشتری دارد.
قیمت هایی که کارخانه های تولید ماست یونانی بر روی بسته بندی درج می کنند با هم متفاوت است بعضی از قیمت ها بسیار گران و ناعادلانه است . بنابراین بهتر است این ماست خوشمزه را خودتان در منزل تهیه کنید.
ادامه مطلب
کار از روش خفایی ماستبنهفتن پارسایی ماست
ما را ز برون چو خود ببیننداین حربه‌ی آشنایی ماست
خلق آمد‌ و‌ شد به خویش دارددل قاصد بی‌صدایی ماست
نازاده کجا توان بمیردخاموشی ما خدایی ماست
این خرقه ز بوی باده مست استاین مستی ما همایی ماست
جانم شرف شراب دارداین جام به همنوایی ماست
آنی که فلک ز اِنس دزدیددر هیبت ناکجایی ماست
ای عظمت آرمیده برخیزدر خویش که راه غایی ماست
حلمی سخن ستاره بسروداین قول و غزل رهایی ماست

ماست به‌‌عنوان یک لبنیات شناخته می‌شود که معمولا از شیر گاو یا گوسفند تهیه می‌شود. باید بدانید که ماست از تخمیر شیر توسط یک نوع باکتری به نام لاکتوباسیلوس تهیه شده و تقریباً از هر نوع شیری می توان ماست تهیه کرد.
خاصیت ها و فواید ماست
پروبیوتیک طبیعیدر روده انسان ماده ای بنام پروبیوتیک وجود دارد که اگر می‌خواهید این ماده به‌صورت طبیعی در بدن ایجاد شود بهتر است ماست را در رژیم غذایی خود قرار دهید. پروبیوتیک برای سلامت دستگاه گوارش مفید
گریه برمرتضی درزمزم چشمان ماست/این توسل باارادت گوهر ایمان ماست/گرچه در مظلومیت صدچشمه دارد حضرتش/عشق اودرجان شیعه همره احسان ماست/کوفه گشته بی ولایت درشب قدر علی/داغ اوتاروزمحشر دردل وبرجان ماست/یاعلی ذکرمدام ودرعبادت کامل است/مزداین ماه مبارک دیده گریان ماست/می نویسد حضرت حق مغفرت با سرنوشت/گرعنایت اونماید سخت هم آسان ماست/ماهمه درکوی مولا چون غلام درگهیم/باولایت تاشهادت نقطه پایان ماست/دررکاب رهبرخودمنتظر بهر ظهور/یوسف زهراامید وم
مدیریت محترم آموزشگاه صنعت آرمان ناحیه 1 مشهد‍ نرم افزار شهریه مدرسه شما آماده است.
می توانید با رمز ارسالی به تلفن همراه تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

دریافتعنوان: نرم افزار شهریه آموزشگاه صنعت آرمانحجم: 5.85 مگابایتتوضیحات: ناحیه 1 مشهد
از آرمان می‌نویسم...
آرمان همان واژه‌ای که با آ‌ن بزرگ شدیم.
چشم که به جهان گشودیم جهان هارمونی ارزش‌هایش را برایمان دیکته کرد...
آموخت ورای من و منیت من را.
آموخت می‌توانم همه را من ببینم یا من را همه.
آموخت از شادیِ همه، همه شاد بودن را. از دردِ همه، همه درد بودن را.
آموخت من نبودن را و همه بودن را...
ای کاش ما غرق در معنی بودیم، غرق در بودن بودیم.
ای کاش در لغت‌نامه‌هایمان واژه‌هایی برای شرمسار بودن از وجودشان نداشتیم.
ای کاش زنده بودیم به
مدیریت محترم آموزشگاه صنعت آرمان ناحیه 1 مشهد‍ نرم افزار شهریه مدرسه شما آماده است.
می توانید با رمز ارسالی به تلفن همراه تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.
دریافتعنوان: نرم افزار شهریه آموزشگاه صنعت آرمانحجم: 5.85 مگابایتتوضیحات: ناحیه 1 مشهد
دانلود آهنگ جدید آرمان راد به نام برو تا بریم
متن آهنگ جدید برو تا بریم - آرمان راد
Скачать новую песнюArman Raad boro ta berim
Текст песни boro ta berim Arman Raad
اولین باره دلم گرفتارهПервый раз скучаю
این همه هوادار زنگ صداتمТак много поклонников моего рингтона
میخه حرفهاتم مبهوت لبهاتم

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید آرمان اسماعیلی به نام تصمیم
متن آهنگ جدید تصمیم - آرمان اسماعیلی
Скачать новую песнюArman Esmaeili tasmim
Текст песни tasmim Arman Esmaeili
من دیگه دلسرد شدم از زندگی کنار توЯ обескуражен жизнью рядом с тобой
هیچ نفهمید حالمو چشمای بیقرار توНе понял, что у меня были твои беспокойные глаза
حتی یکم کمتر نشد با بودن تنهای هام

ادامه مطلب
کامل ترین آموزش طرز تهیه ماست در خانه
وجود مواد نگهدارنده در ماست های صنعتی بسیاری از خانم ها را به این فکر می اندازد که در خانه ماست درست کنند . ماست خانگی طعم بسیار خوبی دارد و از مواد شیمیایی و افزودنی ها به دور است .
در قدیم تمامی مواد غذایی خانوارها در منزلشان تهیه میشد و راز سلامتی و سرزندگی و طول عمر بالای پیشینیان ما همین بوده است پس بهتر است ماهم تا جایی که امکانش هست از مواد غذایی آماده دوری کنیم و به تهیه آنها در منزل روی بیاوری
میگویند روزی امیرڪبیر ڪه از حیف و میل شدن سفره‌های دربار به تنگ آمده بود.به ناصرالدین شاه پیشنهاد ڪرد ڪه برای یک روز آنچه رعیت میخورند میل ڪند،
شاه پرسید مگر رعیت ما چه میخورند؟؟؟ امیرکبیر گفت: ماست و خیار 
ناصرالدین شاه سرآشپز را صدا زد گفت:ڪه برای ناهار فردایمان ماست و خیار درست ڪنید
سر آشپز دستور تهیه مواد زیر را به تدارک‌چی برای ماست خیار شاهی داد :✦ ماست پر چرب اعلا✦ خیار قلمی ورامین✦ گردوی مغز سفید بانه✦ پیاز اعلای همدان✦ ڪشمش بدون
هیجده سالشه ، هیجده سالگی خودمو یادم میاد آرمان گرایی انسان رو به تصمیمات عاقلانه ای هدایت نمیکنه، برای من که دیر شد ،حدودا  یک دهه از جوونی  به پای آرمان ها سوخت و خاکستر ماند از او و پوست سیب زمینی ، خیلی ضرر محسوب میشه نه؟
امیدوارم برای زهرای عزیزم اینطور نشه ولی حتی نمی‌دونم میتونم حالیش کنم یا نه ، یا بذارم زمان بهم نشون بده، کاش
کاشکی بد نشود آخر این قصه بد
‏یمن میکشد!
آن جام بلایی را که به مقرب‌ترین میدهند...
و این سرنوشت ملتی‌ست که ایستاده است...
و همچنان می ایستد!
تا آن‌دم که ‎آرمان‌ش محقق شود...
ما سدِ راه آرمانشان نباشیم!
وقت تلف نکنیم
که تلف کردن وقت...
تلف شدن یک نفر را به دنبال دارد...
یمن...
خواص ماست البته به طور شگفت انگیز برای بدن

خواص ماست بسیارند به نوعی که با دانستن آنها می توانید بدنتان را در برابر انواع بیماری های مصون کنید و مشکلات سلامتی خود را برطرف کنید چرا که از نظر تغذیه ای، ماست ماده غذایی مفیدی می باشد که سرشار از پروتئین و برخی انواع ویتامین ب است. املاح موجود در آن زیاد بوده و در عوض، میزان چربی آن با میزان چربی شیری که ماست از آن تهیه شده برابر می باشد.
کالری ماست
یک لیوان ماست کم چرب ( 254 گرم ) حاوی 155 کیلو کال
به تازگی ماست یونانی در میان مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است و اکثر ورزشکاران هم به خوردن این نوع ماست روی آورده اند. همچنین در بیشتر سوپرمارکت ها هم می توانید آن را پیدا کنید. این نوع ماست غلیظ، خامه‌ای و سرشار از پروتئین است که با خوردن آن می‌توانید کاهش وزن پیدا کنید.

ادامه مطلب
مواد لازم آش ماست
ماست : به مقدار لازم
برنج یک پیمانه
سبزی آش یک کیلوگرم
سیب زمینی متوسط یک عدد
عدس یک پیمانه
پیاز متوسط دو عدد
نمک، فلفل و زردچوبه به مقدار لازم
آب گوشت چهار لیوان
گوشت چرخ کرده100 گرم
آرد ذرت یک قاشق سوپ‌خوری

ادامه مطلب
‏‎#خلیج_فارس خانۀ ماست؛ پارۀ تن ماست. تروریست‌های آمریکایی خوب می‌دانند که خون شهدای سرافراز خلیج فارس چون شهید نادر مهدوی و شهید بیژن گرد و شهید نصرالله شفیعی و شهید غلامحسین توسلی در رگ‌های جوانان ما می‌جوشد و آنها هرگز خواب ماجراجویی در خلیج همیشه فارس را هم نمی‌توانند ببینند.
به عقیده خیام هر کس که در این دنیا بتواند شاد زندگی کند و از زندگیش لذت ببرد، بطور حتم بعد از مرگش نیز در بهشت خواهد بود.زیرا کسی که زندگی شادی داشته باشد به طور طبیعی نه به کسی ظلم می کند و نه تفکرات منفی نسبت به دیگران دارد.
پس دنیا و آخرتش برای او بهشت خواهد بود.بنابراین نباید زندگی را به خود سخت گرفت و به خود وعده فردایی بهتر داد..
گردون نگری ز قد فرسوده ماستجیحون اثری ز اشک پالوده ماستدوزخ شرری ز رنج بیهوده ماستفردوس دمی ز وقت آسوده ماست

به نظر شما ممکن است به ماست حساسیت داشته باشید؟ این کاملاً ممکن است ! ماست یک محصول از شیر است و حساسیت به شیر یکی از شایع ترین آلرژی های غذایی است. شیر شایع ترین حساسیت غذایی در نوزادان و کودکان است با این حال ، حتی اگرحساسیت نداشته باشید، شرایط دیگری با علائم مشابه ممکن است وجود داشته باشد. اگر فکر می کنید در ماست مشکلی دارید ، پزشک می تواند در تعیین مراحل بعدی به شما کمک کند. در ادامه در مورد دلایل احتمالی عدم تحمل ماست بیشتر بدانید.
ادامه
دانلود آهنگ جدید آرمان اسماعیلی سخته
Download New Music Arman Esmaeili Sakhte
آهنگ آرمان اسماعیلی بنام سخته
تو نیستی و از این دوری چشام بی وقفه میباره
شدم مثل یه فانوسی که تاریکی رو دوست داره
موزیک و تنظیم: آرمین اسماعیلی+ترانه: دانش عسکری

ادامه مطلب
قایقت شکست ؟ پارویت را آب برد ؟ تورَت پاره شد ؟صیدت دوباره به دریا برگشت..؟غمت نباشد چون خدا با ماست !هیچ وقت نگو ؛ از ماست که برماست !بگو خدا با ماست.اگر قایقت شکست، باشد! دلت نشکند! دلی را نشکنی.اگر پارویت را آب برد، باشد ! آبرویت را آب نبَرَد! آبرویی نبری.اگر صیدت از دستت رفت، باشد! امیدت از دست نرود ! امید کسی را ناامید نکنی.امروز اگر تمام سرمایه ات از دستت رفت، دستانت را که داری!خدایت را شکر کن. دوباره شکر کن !اگر چیزی به دست نداریم دست که داریم
تلویزیون یه کلیپ تبلیغاتی پخش کرد که روند ساخت ایران مال را با صحنه‌های دفاع مقدس و رزمندگان موازی مونتاژ کرده بود و می‌خواست القا کند که این پروژه ادامه‌ی دفاع مقدس و آرمان‌های انقلابه. پارادوکس جالبیه اون یکی رفت که فرهنگ غربی نیاد، این یکی از مصادیق بارز نفوذ فرهنگ مصرفگرا است.من توقع دارم که این کلیپ موهن و سوء استفاده‌گر دیگه پخش نشه، امیدوارم مسئولان تلویزیون خجالت بکشند و نظام هم به این جمعبندی برسه که تا صدا و سیما انقلاب را از ب
طرز تهیه دسر ژله ماست توت فرنگی
مواد لازم برای تهیه ژله ماست توت فرنگی :

توت فرنگی
 ۱ پیمانه

ژله توت فرنگی
 ۱ بسته

ماست خامه ای
۲ پیمانه

آب جوش
 نصف پیمانه

طرز تهیه دسر ژله ماست توت فرنگی :
 در ابتدا توت فرنگی هارا خرد می کنیم,سپس ماست را در ظرف جداگانه هم میزنیم.
پودر ژله توت فرنگی را به ۱ فنجان آب در حال جوش اضافه کرده و کاملاحل میکنیم.
بعد از اینکه مخلوط پودر ژله و آب کمی سرد شده به ماست اضافه کرده.
سپس توت فرنگی های خرد شده را اضاف
مشتری شریک ما می باشد
با هم باید سود کنیم
نه اینکه فقط به فکر سود خودمون باشیم!!!

بیمه خوبه  bimekhoobe.ir
سامانه مقایسه، استعلام و خرید آنلاین انواع بیمه نامه 
از تمامی دفاتر فعال نمایندگی بیمه در سطح کشور 

مدیر توسعه بازار
حسین بهرامی
09352903900
لحظه ها... اتفاق ها...
همه لحظه ها و اتفاق های این زندگی مشترک از جلوی چشم هاش میگذره. الان 72 ساعته که مدام داره تصویر میبینه؛ خنده های مهناز، اشک هاش، سفرهاشون، دعواهاشون... و جمله های آرمان که مدام تکرار میشن : اتفاق ها و لحظه هان که مهمن"
احمد تصمیم گرفته به این فلسفه آرمان فکر کنه. درواقع بیشتر از فکر، چون به نظرش منطقی میاد، میخواد عملیش کنه.
داره اتفاق ها رو مرور میکنه. لحظه ها رو هم. و این مسئله با خودش ترس میاره. ترس از این که لحظه ها اونقدر ج
به نقل از میزان، جو از جمله مواد خوراکی است که جزو سوپر غذا‌هایی به حساب می‌آید که پشتیبان دستگاه گوارش ماست.جو سرشار ازفیبر‌های محلول و نیز ویتامین B۱ است که در کاهش جذب چربی‌ها در روده و نیز تجزیه و تبدیل انرژی غذا‌هایی که می‌خوریم خیلی کمک می‌کند.
ماست
نه تنها ماست یک خوراکی خوشمزه است، بلکه لطیف و خوش رایحه هم هست. ماست، منبع غنی پروتئین و سرشار از پروبیوتیک است. بدن شما به راحتی ماست را هضم کرده، و آن را فورا به منابع انرژی بدنتان منت
در این حکومت آنقدر اوضاع خراب شده است که هرکس میخواهدمشکلش را حل کنند باید دسته جمعی استعفا بدهد یا شلوغش کند و به سرتاپای نظام تف کند و فحش بدهد تا حقوق خود را بگیرد والا حکومت به دادش نمیرسد این بود آرمان خمینی کبیر؟! این بود آرمان های صد ها هزار شهید انقلاب و جنگ؟!! اگر میخواستید این طور حکومت کنید بهتر نبود بگذارید شاه کار خودش را بکند و شما هم حوزه های علمیه را عملیه نمیکردید! شما که مجبورید برای حفظ این نظام با آرمان های الهی دست به دامان
یک عکس از چندسال پیش دیدم. آن زمان یک دانش آموز دبیرستانیِ شیفته شریعتی و دنبال حل کردن تناقض عبا و کراوات بودم، با همان مانیفست‌های اسلامی می‌خواستم یک جامعه "آزاد" راه بیندازم. روی یک کاغذ نوشته بودم " آرمان" و صاف چسبانده بودم بالای سرم. سال‌های بلوغ که چشمانم را دوربین کرده بود، برای دیدن آن کاغذ و نوشتهء روی آن مرا عقب و عقب‌تر کشاند، تا آن‌جا که امروز هر ندای وطن‌پرستانه‌ء دیگری را پس می‌زنم و جز نجات زندگیِ خودم و خدمت به خلقی، شا
طرز تهیه ژله ماست
ساده ترین دسری که همه درست کردن آن را بلد هستند ژله است که انواع مختلفی دارد. یکی از آنها  ژله ماست هست که بافتی فوق العاده سبکی دارد و خیلی هم ساده و آسان تهیه میشود. اگر تا به حال این دسر را امتحان نکردید فرصت را از دست ندهید و درستش کنید .برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع دسر ، از سایت مجله آشپزی کوک مستر مقالات بیشتری را مشاهده نمایید.امروز به آموزش این دسر می پردازیم .با ما همراه باشید.
مواد لازم برای ژله ماست :
پو
چرا از ماست یونانی استفاده کنیم؟
اگر کمی اهل گشت و گذار در صفحات سلامتی و تغذیه در اینترنت باشید، مسلماً نام ماست یونانی این روزها زیاد به چشمتان می‌خورد. بالأخص افرادی که دوست دارند بدانند که
 با خوردن چه مواد غذایی می‌توانند کمی لاغر شوند، بهتر است به ماست یونانی توجه کنند. اگر ماست یونانی را جایگزین ماست پرچرب، سس مایونز، بستنی یا میان وعده‌های
 پرکالری کنید، کمی هم ورزش انجام دهید، حتماً لاغر خواهید شد. اما اگر گمان می‌کنید با مصرف ه
قسمت اول را بخوان قسمت 47
تقریباً دو ماه از آمدنش می‌گذشت و ماندگار حس می‌کرد؛ حامله باشد.
گوشی‌اش را از روی میز بر می‌دارد و شماره‌ای آرمان را می‌گیرد. بعد از خوردن سه بوق صدای آرمان که توأم با صدای ماشین‌ها بود به کوشش رسید.
- الو؟
با استرس جواب داد.
- الو آرمان اوم...
آرمان که لحن نگران او را می‌بیند با سرعت پرسید: چیزی شده؟
کلیشه‌ای‌ترین سوال ممکن را پرسید.
- کجایی؟
- خوب مغازم دیگه کجا باشم!
- اوم میگم آرمان موقع اومدن میشه یه تست بارداری
تجدید بیعت می‌کنم با عمیق‌ترین آرمان‌های انسانی‌ای که می‌شناسم.
تجدید بیعت می‌کنم با قراری که با خودم گذاشته‌ام برای صرف نهایت تلاشم جهت به بار نشستن آن آرمان‌ها.
تجدید بیعت می‌کنم با اعتقادم به پایداری و صبر در مسیر تحقق بزرگ‌ترین خواسته‌های نوع انسان.
+ و آرزو و دعای عاقبت به خیری.... آرزوی قرار گرفتن و باقی ماندن در مسیر درست تا آخرش...
ماسک صورت با ماست برای زیبایی و مشکلات رایج پوستی
 با روش تهیه و ساخت چند ماسک صورت با ماست برای زیبایی و درمان مشکلات مختلف پوست، آشنا شوید.
بیشتر ما احتمالا با این باور بزرگ شدیم که ماست خواص تغذیه ای بالایی دارد و حتی ممکن است به طرق مختلف آن را در رژیم غذایی خود جا داده باشید و این عالی است. ولی آیا می دانستید ماست علاوه بر خواص تغذیه ایی، می تواند بخشی از روتین مراقبت پوست شما را نیز تشکیل داده و به حفظ لطافت و جوانی آن کمک کند؟ در زیر با
امشب فهمیدم اصلا قاضی خوبی نیستم و خیلی خوب شد که نرفتم سمت وکالت و قضاوت.
هم‌اتاقیم یه سطل ماست داد بهم گفت ببین این سالمه یا نه؟ ظاهرش خوب بود ولی بوی نه چندان خوبی می‌داد. بهش گفتم به نظر من سالمه!
گفت پس باشه مال خودت! بعد سطل ماست رو به زور داد بهم و گفت بزار توو یخچال و خودت مصرف کن.
الان من موندم و یه قضاوت ناصحیح و یه سطل ماست خراب!

خرید آسان بیمه با آرمان 1025

سامانه فروش اینترنتی بیمه نامه های این نمایندگی با آدرس:

http://ar1025.armanins24.com

در دسترس عموم قرار گرفته است.

مزایای سامانه آرمان 1025
 • استعلام آنلاین نرخ بیمه نامه ها •  خرید اینترنتی بیمه نامه در هر زمان ( 7 روز هفته، 24 ساعت شبانه روز) •  اعمال تخفیفات ویژه و ارائه مناسب ترین قیمت برای هر بیمه نامه • عدم نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر نمایندگی و شعب بیمه آرمان • صرفه جویی در زمان و هزینه • ارسال تصویر بیمه نام
ماست یونانی به لاغر شدن شما کمک می کند
به تازگی ماست یونانی میان مردم محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و در بیشتر سوپرمارکت ها می توان آن را پیدا کرد. این ماست، غلیظ، خامه ای و سرشار از پروتئین است که با خوردن آن می توانید کاهش وزن پیدا کنید.در این بخش شما را با این خاصیت ماست یونانی بیشتر آشنا می کنیم.
با خوردن ماست یونانی لاغر شوید
ماست یکی از خوراکی های پر مصرف به خصوص در شرق و آسیا است. این لبنیات پرخاصیت در انواع و اقسام مختلف در دسترس است
جمعه راباآرمان مهدوی زیباکنیم/عشق اوراباهدف ترسیم دردلهاکنیم/حضرتش آتشفشان قلب پاک شیعیان/روزگارخویش رابانام او احیاکنیم/مرهم مومن همیشه درولایت محوری است/حب آل مصطفی رادرجهان برپاکنیم/گریه ها آرامشی برقلب وجان شیعیان/درفراق مهدوی مااشک رادریاکنیم/باولایت تاشهادت وقت هم عهدی ماست/دشمنان رانزددنیابازهم رسواکنیم/دررکاب رهبرخودجان به کف آماده باش/ملتی رابابصیرت قله دنیاکنیم/تاظهورناب مولا گامهای آخراست/خویشتن رامافدای یوسف زهراکنیم
ظهر مامانم میخواست ترکیب ماست و اسفناج رو به خوردم بده
منم به فکر چاره ای اندیشیدم
گفتم مامان میدونی که اسفناج آهن داره؟و وقتی با ماست مخلوط بشه آهن خودش که هیچ کلسیم ماست رو هم از بین میبره؟
مامانم هم قانع شد
پ.ن:تازه برای بیشتر کردن پیاز داغش گفتم مامان به حدی خنثی کننده هستند که میشه باشون مین های هشت سال دفاع مقدس رو هم خنثی کرد.
چرا انقلاب اسلامی با دیگر انقلاب‌های دنیا متفاوت است؟
«در تحولات دو سه قرن اخیر، که قرن انقلاب‌های بزرگ است، هرچه نگاه کردم موردی را پیدا نکردم که مثل انقلاب اسلامی، در دوره‌های بعد، با همان شکل و هدف‌ها، به‌سوی همان آرمان‌ها ادامه پیدا کند. یعنی انقلاب‌ها بر اثر عوامل گوناگون، یا از همان اول منحرف شدند، یا بعد از اندکی منحرف شدند.»
۱۳۹۰/۵/۱۹- رهبر انقلاب

دانلود آهنگ جدید آرمان حمیدی شعبده باز
Download New Music Arman Hamidi shobadeh baz
آهنگ جدید آرمان حمیدی بنام شعبده باز
عشق انتهای هر چی آشوبه عشق ایده آل خیلی مطلوبه
عشق وقتی باشی همه چی خوبه آره خوبه

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ شعبده باز

آهنگ های آرمان حمیدی 

+صندلی عقب تاکسی نشسته بودم و به آرمان فکر میکردم. دلم شور میزد. امروز هم سر کلاس نیومده بود.
درحالی که از شیشه به بیرون خیره شده بودم، گوشه ذهنم صدای گفتگوی راننده و مسافر جلویی رو می شنیدم :مسافر : اونجا دارن چه کار میکنن؟ راننده : دارن برای سیل زده ها پول جمع می‌کنند. همه اش مسخره بازیه! میلیارد میلیارد پول جمع میکنن جلوی این مسجدها، و بعد هم همه اش رو میکشن بالا، کثافتا. اصلا چه معنی داره کمک جمع کنن؟ مسافر : آقا سیل زده منم، من!. پول رو باید ب
دانلود آهنگ امیرحسین آرمان هر شب
دانلود آهنگ غمگین امیرحسین آرمان و امیر مسعود بنام هر شب با کیفیت بالا و عالی ۱۲۸-۳۲۰ kbps
دانلود کنید و گوش دهید به ترانه هر شب با صدای امیرحسین آرمان به همراه کیفیت عالی
Exclusive Song: Amir Hossein Arman | Har Shab With Text And Direct Links In JazzMusic

متن آهنگ هر شب از امیرحسین آرمان و امیر مسعود
هر شب به یاد رفتنت از تو گلایه میکنمبی تو تمومه زندگیمو غرق سایه میکنمراحت ازم دل میکنی تیشه به ریشه‌ام میزنیاما با اینکه بی وفایی هنوز به یاد
قسمت اول را بخوان قسمت 46
ذهن آرمان سمت پری‌ناز می‌رود اما می‌تواند به جرعت قسم بخورد که در همین حال حاظر او پری‌ناز را دوست ندارد.
- نه ندارم چر...
حرفش با گرفته شدن صفحه‌ای کوچک گوشی ماندگار نصفه باقی می‌ماند. به شماره‌ای که روی صفحه است نگاه کرد. شماره‌ای پری‌ناز است!
با ابروهای بالا رفته ماندگار را نگاه کرد تا بفهمد موضوع از‌چی قرار است که خود ماندگار به حرف می‌آید.
- یک ماهه دیوونم کرده پیامک فرستاده، فرستاده امروز هم که خانوم شیر شده
در فصل ششم پایتخت، مازنی ها ، مذهبی ها و ارزش ها ،توسط تعدادی "نان خور" تلویزیون به سخره گرفته شد و رئیس سیما به معاونش دستور پیگیری دارد. و خواهیم دید نتیجه این پیگیری چطور ماست مالی خواهد شد!
میلیون ها قطعه جوجه به دلایل مختلف (عدم تهیه خوراک یا جهت کنترل بازار ) توسط تعدادی"نان خور " دولت، زنده زنده تلف شدند ، دیر یا زود خواهیم دید چگونه این مسئله را هم "ماست مالی" می کنند .
از همه مهمتر جهانگیری ، اختصاص دهنده ارز 4200 تومانی،امروز گفت باید با فس
دانلود آهنگ جدید آرمان آزمند خط قرمز
Download New Music Arman Azmand khatte germez
آهنگ جدید آرمان آزمند بنام خط قرمز
توو این روزها حالم خیلی داغونه من میمونم و عشقم تنهاییه خونه
خستم از همه حرفهایی که ازت شنیدم حتی یه بارم مهربونیت رو ندیدم

ادامه مطلب
ماست را روی مناطق تیره پوست بزنید و چند دقیقه ماساژ دهید. اجازه دهید 10 تا 15 دقیقه بماند، سپس آن را با آب بشویید. از این درمان 1 یا 2 بار در روز برای بهبود وضعیت پوستتان استفاده کنید.✍️گزینه دیگر این است که مقدار مساوی از ماست و گلاب را مخلوط کنید، سپس یک قاشق چایخوری از گلیسیرین سبزیجات را مخلوط کنید. و دستها و پاهایتان را با آن ماساژ دهید تا کاملا جذب شود. اجازه دهید یک شب بماند و آن را با آب سرد در صبح روز بعد بشویید.یک بار در روز قبل از رفتن به
25 بهترین ماست برای از دست دادن وزن
ماست حاوی پروتئین متابولیسم متابولیسم و ​​پروتئین با پروبیوتیک های سالم است و ماست یکی از بهترین مواد غذایی کم وزن است.
اما شما را در محدوده محصولات شیره تخمیر شده با دقت بخرید. تولیدکنندگان برای ساختن مقدار زیادی قند و مواد مصنوعی به گلدان ها و بطری های ماست به دلیل داشتن آب نبات می توانند همه چیز را در هنگام بازاریابی محصولات خود به عنوان تصویری از سلامت بدانند. خبر خوب این است که ما برای کمک به اینجا هست
شُد جمهوری اسلامی به پا

که هم دین دهد هم دنیا به ما

از انقلاب ایران دِگر

کاخ ستم گشته زیر و زِبَر

تصویر آیندهٔ ما،

نقش مراد ماست

نیروی پایندهٔ ما،

ایمان و اتحاد ماست

یاریگر ما دست خداست

ما را در این نبرد او رهنماست
         در سایهٔ قرآن جاودان         
     پاینده بادا ایران     
....

آزادی چو گل‌ها در خاک ما

شکفته شد از خون پاک ما

ایران فرستد با این سرود

رزمندگان وطن را درود

آیین جمهوری ما

پشت و پناه ماست

سود سلحشوری ما
۹۹- شکر نعمت مدتی شد کاتش سودای او درجان ماست   زان تماناها که دایم دردل ویران ماست مردم چشمم به خوناب جگر غرقند از آنک     چشمه مهر رخش در سینه نا لان ماست آب حیوان قطه ای زان لعل همچون شکرست     قرص خور عکسی زروی آن مه تابان ماست تا … شکر نعمت – مدتی شد کاتش سودای او درجان ماست – غزل
منبع : فالگیر
برای هر 2 لیتر شیر به 3 ق.غ ماست نیاز دارید.
شیر را جوش بیاورید و زیرش را خاموش کنید. البته اگر شیر تازه است بایستی یک ربع تا بیست دقیقه بجوشانید. بعد بزارید خنک بشه تا جایی که اگر انگشت دستتون را داخلش فرو می برید دستتون را نسوزنه ولی گرماشو حس کنید.
حالا کمی از آن را با 3 ق. غ ماستتون مخلوط کنید و سپس به کل شیر اضافه کنید و خوب مخلوطش کنید. درب قابلمه یا ظرفی که می خواهید ماست را داخل آن تهیه کنید ببندید.
حالا آن را در دمای حدود 32 درجه بایستی نگهدار
درباره آرمان بنویسم.
آرمان، همکلاسیمه. پسر بسیار اتوکشیده‌ایه. خیلی رسمیه. به نظر خشک میاد. در ظاهر باادبه ولی در باطن خیلی راحت بهت توهین می‌کنه. اغلب سعی می‌کنه نظراتش مخالفِ نظرات بقیه باشه؛ یه جورایی ساختارشکن باشه. تهِ دلش، از من بدش میاد ولی در ظاهر، موقع سلام علیک، تا کمر خم می‌شه. سیاست‌مدار خوبیه. تو بازی مافیا، قوی عمل می‌کنه. ما با هم خیلی مافیا بازی کردیم. این باعث شده که بفهمم هیچ‌وقت نمی‌تونم از ظاهرش بفهمم چی تو مغزش می‌گذ
چرا اکثر تحصیلکرده ها میشن آدم های بدون آرمان!
یا بی تفاوتن 
یا خودخواه
یا فقط علمی آکادمیک ذخیره کردن! که گاها به درد انسان امروز هم نمیخوره!
به شدت پیوندی محکم بین تحصیل و پول و ثروت برقرار کردن
طوری که طالب علم، "آرمان"ش شده پول!!
و بازیچه شعارهای داغ رسانه!! و یه آدم آهنی!!
تحصیل علم آیا همش همینه؟
یا باید بشینیم دوباره فکر کنیم 
چرا به دنبال گرفتن "مدارک" تحصیلی هستیم؟؟

به فرآیند تحصیل و محتویات آنچه که در عوض گرفتن عمر و (باز هم پای پول میا
تا آن‌جا که به یاد می‌آورم، نقش نویسنده را همواره و بیش از هر چیز در یادآوری دانسته‌ام، یعنی به فراموشی نسپردن، پاسداشت گذشته‌ها با واژگان، نوسازی یادبودها با کلام و توصیف مهرآمیز آن‌ها. گرچه بی‌شک در وجود من که نویسنده هستم، کمابیش چیزهایی از نقش آموزگار، پنددهنده و واعظ باقی مانده است که این خود از سنتی کهن و آرمان‌پرستانه سرچشمه می‌گیرد. اما من این امر را بیش‌تر به منزله‌ی پندی برای روح بخشیدن به زندگی و کم‌تر به مفهوم آموزش، مد ن
حس نبودن تو عجب سخت نابجاستاندوه رفتن تو غمی سخت وجانفزاستدر حیرتم از آن همه ابراز عشق تودرمانده ام، فرار،کجای قرار ماستازچه فرار می کنی از عشق دم نزناین درد عشق نیست، تبانی قصه هاسترنجیدنت درست،غلط گفتنم صحیحکو ببخششی که حال بزرگان قومهاستافسرده ای، ملال تو افزون زحد شدهاین نکته هم دلیل همان درد و رنجهاستپا می کشی تو از دل من میروی بروباور نمی کنم که هجر سر آغاز ماجراستبا دست بسته لب بگشایم به احتضارجانم بگیر و سخت نگیر ،این قضا بلاستدر
چرا اکثر تحصیلکرده ها میشن آدم های بدون آرمان!
یا بی تفاوتن 
یا خودخواه
یا فقط علمی آکادمیک ذخیره کردن! که گاها به درد انسان امروز هم نمیخوره!
به شدت پیوندی محکم بین تحصیل و پول و ثروت برقرار کردن
طوری که طالب علم، "آرمان"ش شده پول!!
و بازیچه شعارهای داغ رسانه!! و یه آدم آهنی!!
تحصیل علم آیا همش همینه؟
یا باید بشینیم دوباره فکر کنیم 
چرا به دنبال گرفتن "مدارک" تحصیلی هستیم؟؟

فرآیند تحصیل و محتویات آنچه که در عوض گرفتن عمر و (باز هم پای پول میاد و
شرکت آرمان سازه پدیده از سال ۱۳۸۵ ه.ش. پس از انجام مطالعات و آزمایشات مکررو با بهره گیری از دانش فنی متخصصین داخلی و خارجی اقدام به تولید وصله های مکانیکی با نام تجاری کوپلر نموده و در این راستا موفق به اخذ استاندارد ملی ایران به عنوان اولین واحد تولیدی در سطح کشوری گردیده است. این واحد با داشتن کادر مجرب و ایجاد واحد کنترل کیفی و آزماشگاه مقاومت مصالح سعی در تولید محصول با کیفیت بالا و قابل رقابت بانمونه های مشابه داخلی و خارجی دارد.
 این ماست یونانی واقعا سیاه است. این ماست یونانی که در یکی از تاریک ترین و عمیق ترین معادن زغال دنیا به دنیا آمده بود، راهی قفسه های فروشگاه شد و یک محصول جدید را در دنیای لبنیات تعریف کرد. این ماست نه فقط نخستین ماست سیاه در بازار اوکراین به حساب می آید بلکه نخستین ماست محتوی زغال است.

«زغال» الهام بخش اصلی این پروژه و یک تم مهم در طراحی بسته بندی آن محصول به شمار می رود. پس از ایجاد یک بافت عالی زغالی و طراحی بسته بندی با استفاده از این باف
گنج در درون ماست و ما از آن بی خبریم. بخشی از وجود ماست. و ما همه جا آنرا جستجو می کنیم مگر در درونمان. از اینروست که بدبخت و بیچاره و ناکام و ناامیدیم.

به درون خود بنگر! به وجود خود بنگر تا پادشاهی خداوند از آن تو شود. تو هرگز این گنج را گم نکرده ای، حتی برای یک لحظه. 

در حقیقت، حتی اگر بخواهی آنرا گم کنی نمی توانی. گنج، خود وجود توست. اما تصمیمهایی که گرفته ای، حماقتهایی که به خرج داده ای تو را گدا ساخته است.

فراموش کرده ای که چگونه زبان نوش
ماست یکی از انواع لبنیات است که از تخمیر شیر توسط نوعی باکتری به نام لاکتوباسیلوس حاصل می‌شود. از هر نوع شیری برای تهیه ماست می‌توان استفاده نمود، اما ماست‌های امروزی را اغلب از شیر گاو تهیه می‌کنند.
مواد لازم :
شیر  ۲ لیترماست  ۴ قاشق غذاخوری سرپر
دستور تهیه :
شیر را درون ظرف مناسبی ریخته و روی حرارت قرار دهید تا کاملا بجوشد.(کف روی شیر را جدا کنید) بهتر است، بعد از اینکه شیر جوشید با حرارت بسیار کم حدود ۱۰ دقیقه دیگر شیر گرم شود. سپس شیر را
فیزیوتراپی آرمان نویندرمان آسیبهای اسکلتی، عضلانی، عصبی
لیزرتراپیتکارتراپیمگنت تراپیکشش گردن و کمردرمانهای دستیدرای نیدلینگماساژ درمانیارائه کلیه خدمات در منزل 
آدرس: خیابان آزادی.نبش آذربایجان.روبروی مترو شادمان.ساختمان پزشکان فجر.طبقه اول ساعت کاری کلینیک: شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 الی 2102166062844 و 09059798297
مقالات مرتبط:

فیزیوتراپی در طرشت
فیزیوتراپی در آذربایجان 
فیزیوتراپی در کارون 
فیزیوتراپی در بهبودی
روزگاری  سالکی خانه به دوش روزگارش را در دوره گردی می گذراند و از ان شهر به ان شهر سفر می کرد تا لقمه نانی دراورد . 
سرگردانی و اوارگی امانش را بریده بود و گرسنگی و تشنگی سخت او را می ازرد .
در راه به جنگلی بزرگ و سرسبز که رودی روان در ان جاری بود برخورد می کند . در ورودی جنگل به درختی پیر و کهنسال وارد می شود و از درخت تقاضای ماندن در جنگل را دارد تا باقی عمرش را در جنگل بگذراند  او اجازه زندگی در جنگل را می گیرد . و درخت پیر درخواستش را قبول می
شرکت آرمان سازه پدیده از سال ۱۳۸۵ ه.ش. پس از انجام مطالعات و آزمایشات مکررو با بهره گیری از دانش فنی متخصصین داخلی و خارجی اقدام به تولید وصله های مکانیکی با نام تجاری کوپلر نموده و در این راستا موفق به اخذ استاندارد ملی ایران به عنوان اولین واحد تولیدی در سطح کشوری گردیده است. این واحد با داشتن کادر مجرب و ایجاد واحد کنترل کیفی و آزماشگاه مقاومت مصالح سعی در تولید محصول با کیفیت بالا و قابل رقابت بانمونه های مشابه داخلی و خارجی دارد.
*آرمان میگفت(پیدا کردن نیمه گمشده مثل بازی با خمیر می مونه.وقتی میگردی دنبال نیمه گمشدت منتظری کسی پیداشه که همون طوری که تو هستی زندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکر کنه.حرف بزنه.درست مثل یه نیم کره ی فلزی که واسه ی کامل شدن دنبال یه نیم کره ی فلزی دیگه میگرده.بعد یه آدم خمیری پیدا میشه که می تونه تغییر شکل بده.مثل توزندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکرکنه.با خودت میگی این همونه که دنبالش بودم...اما خب اون خمیریه.موندنی نیست.تو سختی ها کم میاره.با اولین ضربه شکلش ع
*آرمان میگفت(پیدا کردن نیمه گمشده مثل بازی با خمیر می مونه.وقتی میگردی دنبال نیمه گمشدت منتظری کسی پیداشه که همون طوری که تو هستی زندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکر کنه.حرف بزنه.درست مثل یه نیم کره ی فلزی که واسه ی کامل شدن دنبال یه نیم کره ی فلزی دیگه میگرده.بعد یه آدم خمیری پیدا میشه که می تونه تغییر شکل بده.مثل توزندگی کنه.آهنگ گوش بده.فکرکنه.با خودت میگی این همونه که دنبالش بودم...اما خب اون خمیریه.موندنی نیست.تو سختی ها کم میاره.با اولین ضربه شکلش ع
متاسفانه سالروز تولد ملکه انگلستان با
تولد یکی از بستگانم توام شد. خیلی دلم می‌خواست در این جشن مهم شرکت می‌کردم یا دست‌کم
بانی هزینه‌هایش می‌شدم لکن نه فرصتش هست و نه شرایط مالی‌اش فلذا این قصیده را تقدیم
به محضر ملکه الیزابت سرانداختم و البته که ناتمام است فعلا همین نسخه ناقص به عنوان
هدیه روز تولدش:

روباهِ پیر، زخمیِ شیرِ جوان ماست

کیک تولد ملکه، خان‌و‌مان ماست

شمعش ز سوز آه شب و روز ما دریغ

تزئینش از تموّج خونِ روانِ ماست

متاسفانه سالروز تولد ملکه انگلستان با
تولد یکی از بستگانم توام شد. خیلی دلم می‌خواست در این جشن مهم شرکت می‌کردم یا دست‌کم
بانی هزینه‌هایش می‌شدم لکن نه فرصتش هست و نه شرایط مالی‌اش فلذا این قصیده را تقدیم
به محضر ملکه الیزابت سرانداختم و البته که ناتمام است فعلا همین نسخه ناقص به عنوان
هدیه روز تولدش:

روباهِ پیر، زخمیِ شیرِ جوان ماست

کیک تولد ملکه، خان‌و‌مان ماست

شمعش ز سوز آه شب و روز ما دریغ

تزئینش از تموّج خونِ روانِ ماست

بنده در تمام مراحل زندگیم در ارتباطم با آدمها ته تهش به این نتیجه میرسم که از ماست که بر ماستکافیه هر چی به سرم میاد برگردم یکم گذشته رو مرور کنم
حتی جایی هم که احساس میکنم تقصیر من نبوده مثلا میبینم اره خودم زیادی باهاش خوب تا کردم! اونم پررو شده!
ولی وقتی خودت میزنی خرابش میکنی ، قطعا خودت هم میتونی درستش کنی!
جای نگرانی نیست
حالا مدت هاست که از اولین اری که آرمان رفت میگذره. یه خاطره تلخ دور...
اما کی مگه دید اون روزها رو. اون اولین روزهای دوری احمد از آرمان؟ 
روزهای پوچ احمد. اون موقع ها وسط تموم غم هاش یه موقع هایی احمد با خودش فکر میکرد شاید فقط من انقد سختمه. شاید چون هرروز تو همین شهر میگردم و مدام به خاطره هامون بر می خورم. شاید آرمان حالش خوبه و خوشحاله.
بعدها معلوم شد که این طوری نبوده اما قسمت مهم داستان اینجا نیست.
بخش آزاردهندش مکالمه های دیر به دیر، پیام ها
دیشب به داستان کوتاهی از جان اسکالزی نویسنده‌ی معروف جنگ پیرمرد برخوردم، که خوندم و به نظرم جالب اومد.
تا نیمه‌های دیشب ترجمه‌ش کردم و تا نیمه‌های امروز ویرایش. تقدیم.

پ.ن) و البته با این خبر که مشغول کار روی داستان کوتاه دیگه‌ای هم هستم.

داستان کوتاه وقتی ماست حکومت را به دست گرفت
سخته بعد 15 سال یهو دیگه نداشته باشیش... سخته توی 20 سالگی چیزیو که از خودت برات عزیزتره از دست بدی... واسه چی؟؟ بخاطر یه ماست؟؟
چند ساله هیچکدوممون ماست نمیخوریم
سخته مامانت وقتی ماست ببینه بزنه زیر گریه و خودتم حالت بد بشه ولی با این حال سعی کنی حال مادرتو خوب کنی...
سخته نتونی حقتو بگیری و یکی راست راست بچرخه تو شهر (با خودم میگم شاید عذاب وجدان داره، تو از کجا میدونی؟؟) با این افکار آروم میگیرم...
ادامه مطلب
انتخاب های لحظه به لحظه ی آدم جهت خوشبختی یا عدم خوشبختی ش رو نشونه می گیره. اگر انسان عاقل باشه، چرخه ی انتخاب و عملش یه چرخه ی درست و بالا برنده میشه و اگر چرخه معیوب باشه، دست و پا می زنه و واپس رانده میشه با تقلاهاش در چرخه ی معیوبش...
نمی‌دونم اصلاً با چه رویی می‌گین «همون بهتر که کشتنش.»! خجالت نمی‌کشی تو؟ احمق بی‌خاصیت؟ آره، می‌خوام غر بزنم. به تو هم هیچ ربطی نداره. فقط یه سردار رو از دست ندادیم، فقط یک سپهبد رو از دست ندادیم؛ یک آرمان رو از دادیم. ولی چیزی که تو و اون اِمریکاجونت نمی‌دونین اینه که آرمان سردار، مثل ققنوسه، هربار دوباره قیام می‌کنه و می‌خروشه.و جناب آقای دونالد زِرامپ! این رو بدون که حمله موشکی امروز انجام انتقام سپهبد عزیزمون نبود، بلکه تازه شروعش ب
تا به حال بعد از باز کردن ظرف ماست، دیده‌اید که ماست موجود در آن، در آب شناور باشد؟ آن آب، پروتئین وی است. در فرایند تولید پنیر هم چربی‌های شیر از قسمت مایع آن جدا می‌شوند و به همین دلیل پروتئین وی موجود در شیر به راحتی قابل تفکیک می‌شود. وی، مایع پروتئینی است که پنیر سازان تا سالهای سال، به جای استفاده، آن را دور می‌ریختند.
ادامه مطلب
کیک ماست باعطروطعم لیمو این کیک کیکی متفاوت با بافتی کااااملا سبک و اسفنجی.مواد لازم:ارد  180 گرمماست خامه ای کاله (سون) 100 گرمشکر  140گرمتخم مرغ  3عددروغن مایع  100گرمبیکینگ پودر 1ونیم قاشق چایخوریرنده پوست لیمویاپرتقال  1قاشق سوپخوری پر طرز تهیهابتدا روغن ،شکر و پوست لیمو را با همزن  بزنید.تخم مرغ هارا دانه دانه اضافه کرده وهربار حدود یک دقیقه بزنید و بعد از مخلوط شدن (آرد را با بیکینگ پودر مخلوط کرده وسه بار الک کنید ) طی سه مرحله وبه تناوب م
نکته:
بنا به توصیه دوست بزرگوارم دکتر حمید درویشی مطالب کانال استانبول: خاطرات و شهر را در وبلاگ بازنشر خواهم داد. عمده این مطالب پیش از این در کانال جامع مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه السلام و صفحه اندیشه روزنامه فرهیختگان بازنشر داده شده اند.
 لازم به ذکر است تمامی حقوق مطالب مربوط به فرصت مطالعاتی ام از هر جنس و سنخ و سطحی به مرکز رشد دانشگاه امام صادق علیه السلام تعلق دارد. دوستان دقت فرمایند.
برای اولین بار در مساجد اهل سنت نماز خواندم
«جوانان درباری و آرمان‌شهر»
پدیدآور: سید حمید روحانی؛ ناشر: بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب‌ اسلامی؛ تعداد صفحات: ۲۵۸
کتاب جوانان درباری و آرمان‌شهر روایت تاریخی و شیرین یکی از مبارزان و مجاهدان حکومت اسلامی است به نام بهمن حجت کاشانی که همراه همسرش کاترین عدل از درون دربار شاهنشاهی و پادگان نظامی به پیام انقلابی امام (ره) لبیک گفتند و با چشم پوشی از مادیات و زرق و برق درباری به سوی برپایی و ساختن آرمان‌شهر حکومت اسلامی حرکت کردند.
دانلود آهنگ لری و بختیاری به نام های بلالم چندی بنالم از آرمان امیدی و امید محمودی در فینال عصر جدید با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
ahang Hay Balalm Chandi Be Nalon az Arman Omidi va Omid Mahmoodi
دانلود آهنگ های بلالم چندی بنالم از آرمان امیدی و امید محمودی (فینال عصر جدید)
کوگ تاراز آخی بگوین والا چینو نناله ...♪
مو دلم آخی کم طاقته والا نچی هر ساله ...♪
کوگ تاراز آخی بگوین والا چینو نخونه
مو دلم آخی کم طاقته جلدی گره بهونه ...♪
بُنوار سیل ازنم
انحراف در ذات انقلاب است؛ زیرا وضعیت انقلابی همواره پایدار نخواهد ماند و به محض اینکه انقلاب به ثبات بیانجامد، زمینه برای انحراف از ایدئال‌ها و آرمان‌های آن فراهم می‌شود. اما انحراف از یک پدیده ذاتاً و الزماً به معنای انحطاط و زوال نیست، بلکه تنها برگشتن و ناراستی در مسیری مشخص است که صرفاً در آن مسیر با عنوان انحطاط تعریف می‌شود و چه‌بسا در مسیر و زمینه‌ای دیگر چنین انحرافی تنها به معنای اصلاح و حتی بهبود و رشد تلقی شود. حال باید پرسید
آب دوغ خیار (Abdoogh Khiar)  به عنوان یک غذای محبوب در فصل گرما، یکی از سالم‌ترین غذاها است که می‌تواند فیبر، ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز شما را تامین کند. نعناع و ریحان در آن ضد نفخ و ضد سوزش معده هستند. ترخون آن معطر و اشتها آور است، خیار موجود در آن دارای ویتامین C است و عطش را فرو می‌نشاند.

مواد لازم 
ماست 200 گرم
خیار خرد شده 2 عدد 
گردو خرد شده 100 گرم
گل محمدی خشک 
دوغ 
کشمش 50 گرم
سبزی معطر خشک دو قاشق غذا خوری
آب به مقدار لازم
طرز تهیه آب د
خوشا بانگ قرآن و آهنگ آن ، که جان و روان را کند شادمانسراسر همه حکم پروردگار ، از او زنده راه و ره روزگاربود نور ما در جهان نور دین ، بود افتخار از کتاب مبیناگر درس ما درس قرآن بود ، دل ما پر از نور ایمان بودهر آن کس ندارد ز قرآن خبر ، نهال وجودش ندارد ثمرسپهر کهن طاق ایوان ماست ، همه سربلندی ز قرآن ماستعلوم صنایع ز او زنده شد ، از او عصر دانش برازنده شدعلی ای درخشان کتاب خدای ، تویی کیمیا و تویی رهنماخواننده سرود: قاری ضیاءالرحمن صحت
تا به حال بعد از باز کردن ظرف ماست، دیده‌اید که ماست موجود در آن، در آب شناور باشد؟ آن آب، پروتئین وی است. در فرایند تولید پنیر هم چربی‌های شیر از قسمت مایع آن جدا می‌شوند و به همین دلیل پروتئین وی موجود در شیر به راحتی قابل تفکیک می‌شود. وی، مایع پروتئینی است که پنیر سازان تا سالهای سال، به جای استفاده، آن را دور می‌ریختند.

ادامه مطلب
در بسیاری از موارد مقاومت در برابر پذیرفتن حرکت و نوپدیدی از اینجا بر می خیزد که ما نمی توانیم بر عادت راسخ خود که " در فضا گنجیدن " اشیاء باشد، فائق آییم و نیز ناشی از این است که ما ناآگاهانه[و آگاهانه] به افکار خاصی پایبندیم. خصوصا به متافیزیک بودن.Milic Caper,"  Change"
ما، مولد تمامی ابعادیم. هر حادثه ای که رخ می دهد حاصل ماست. گردش زمان از ماست. آنچه اتفاق می افتد زاییده ی آمیزش ماست با رویا . ما رویا می پردازیم و رویا واقعیت می شود. رویا را ما واقع می ک
به نظر شما این عادلانه است که:
من به بچه هفت ماهه یه مادری بگم: ماست کم چرب(بس که این بچه خوردنی و بی شیله پیله و ماسته)، 
بعد مادر این بچه، بی هوا بچه شو بدون پوشک  اونم با خشاب پر بفرسته تو بغل من؟ و شود انچه که نباید بشود؟؟؟!!!
خدائیش تا حالا ابینطوری آبیاری نشده بودم!:)
واقعا این درسته؟
شعری در رابطه با سردار دلها شهید  قاسم سلیمانی 
نام قاسم حک شده بر سینه ام  اشک خون میبارد از دیده ا م راه  حق  و  راه مولا  و علی بوده است یک عادت دیرینه ام عشق ما بوده است سردار ولی آن که نامش در جهان شت منجلیخار گشته چشم دشمن نام اولرزه ای  انداخته است  افکار اوگشت عاصی دشمن پست وذلیلتا که ریخت خونش دربیت علی از  فراقش  عالمی  نالان  شده چشم دوست ودشمنش گریان شده یک سخن جا مانده است از این کلام تا رسد بر دشمنانش این پیام راه  او  راه
اشکال از بی سوادی ماست؛ اشکال در برنامه ریزی و محتوای آموزشی ماست که اینطور بی سواد بار آمدیم. متاسفانه در نظام آموزشی ما از ابتدا تا انتها خبری از تحلیل و اینکه می توان حتی روی بدیهی ترین قوانین علمی و اجتماعی بحث کرد نیست. همین عدم تفکر مسبب ایجاد نگاه سیاه و سفید به مسائل است. طبیعتا در سفید مطلق هیچ لکه سیاهی نیست و در سیاه مطلق هم هیچ سفیدی نمی توان یافت و ما فراموش کردیم یا بهتر اینکه یاد نگرفتیم به تمام مسائل باید نگاه خاکستری داشت و تنه
نحوه صحیح قالیشویی لکه ماست
در این مقاله قالی شویی و شستشوی فرش به بررسی نحوه صحیح قالیشویی لکه ماست می پردازیم.

لکه ماست مانند شیر و پنیر حاوی پروتئین  است این لکه در صورت خشک شدن
به رنگ زد در می آید. این لکه باید با شوینده های آنزیم دار شسته شود.
ادامه مطلب
خودمان را به خانه یکی از فامیل ها به نام مشهدی فتاح رستمی رساندیم.

زنِ خانه، تا ما را دید، به سینه کوبید. تندی به پیشواز آمد و بچه ها را از کولمان پایین آورد. همان جا، دم در خانه، نزدیک بود از هوش برویم. توی خانه، دست و صورت و پاها را شستیم. خانه پر از آواره ها بود. زن فامیل، سریع دسته های نان کُردی را روی سفره چید و کاسه ای ماست وسط سفره گذاشت. بچه ها به طرف نان و ماست هجوم بردند ...
 فرنگیس، ص 132
صبح یه خانم روی پشت‌بوم ساختمان روبه رویی با گرم‌کن فسفری نرمش می‌کرد. بین نماز ظهر و عصر یک دفعه صدای دهل از تو کوچه اومد. برای دقایق کوتاهی همه از پنجره‌ها تماشا میکردن. احساس می‌کردم اون دو نفر با دهل و سورنا؟ اون پایین آدم‌های بزرگی بودن. یک سری شیرینی محلی سرخ‌شده هم درست کردیم.  این شعر رو دیدم؛

دوزخ شرری ز رنج بیهوده‌ی ماست
فردوس دمی ز وقت آسوده‌ی ماست
پنج دلیلی که هر روز باید ماست بخورید
مطالعات علمی در سراسر ترکیه نشان می دهد که فقط 35 نفر از 100 نفر از مردم ترکیه به طور مرتب ماست مصرف می کنند. اگر شما یکی از کسانی هستید که ماست ننوشید، توصیه می کنم شما را در معده خود باز کنید. من می خواهم چند اطلاعات علمی در مورد ماست را برای تشویق شما برای اضافه کردن آن به رژیم غذایی خود به اشتراک بگذارم.
1 ماست در حالی که شما با استفاده از آنتی بیوتیک ها به عنوان پادزهر عمل می کنید: باید توجه داشته باشید که هر
    دیشب که میم از حذف شدن آرمان ناراحت شده بود می گفت مگر می شود مردم اینطور رای داده باشند؟ مگر می شود فلانی ها به این خوبی رای نیاورده باشند و فلانی رای بیاورد؟ فرمودم: توجه شما را به رییس جمهور منتخب ملت ایران جلب میکنم. قانع شد.
هیچ وقت از نوشتن سیر نشدم اگرچه گاهی فاصله گرفتم. از روزی که حتی نوشتن بلد نبودم هیچ روزی نبوده که دست‌کم اندازه‌ی یک جمله، چیزی در جایی ننویسم. سالهای اول وبلاگ‌نویسی، هر روز و حداکثر یک روز در میان پست می‌گذاشتم. اینکه این روزها این همه! نمی‌نویسم حتی به اندازه یک جمله در مبایل، یعنی چیزی کم دارم. زمانی که زیاد می‌نوشتم به اندازه‌‌ی قابل قبولی ورودی داشتم. کتاب می‌خواندم. آدم‌ها را می‌دیدم و بیشتر از دیدن و خواندن، فکر می‌کردم. داده
می‌پرسم:
- اگه بقیه بگن چرا نرفتی رشته‌ی پزشکی تا هم پول در بیاری و هم به فقرا کمک کنی، اونوقت چی؟!
رک و پوست کنده می‌گوید:
- خدا مهمه یا بقیه؟! مسئله اینه [یک شکلک قلب].
در برابر حرفش جوابی ندارم. مرا زمین می‌کوبد و دهانم را می بندد؛ هرچند که ته دلم یک «امّا آخه» ی اعتراضی باقی بماند.
- من تنها پسر خانواده م. اونا در آینده بهم حتماً نیاز دارند. دانشگاه امام صادق(ع) خوبه، هم آرمان‌هاش خوبه، هم کتابهای درسی‌اش خوبه، هم فضای معنوی‌اش خوبه، هم امکا

نقد رمان بهم میاد؟! : ترویج سبک زندگی اروپایی برای دخترشیعی که درد فعلی جامعه ی ماست.

نقد رمان بهم میاد؟! نوشته ی رنده عبدالفتاحخیلی چیزها به زندگی تو،به شهر تو،به آرمان های تو،به ریخت و قیافه ی توو به آیین تو نمی آید.تنها القای دیگران به تو و نگرانی های درون فکر و ذهنت است که باعث می شود مدام بپرسی: بهم میاد؟و دائم بگویند: بهت میاد، البته نمی آد.اما واقعا رمان«بهم میاد» به فرهنگ شیعی ما نمی آید و چطور به زور به خورد ما دادند که این کتاب به د
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
ما (من و تو)یک شباهت داریم و یک تفاوت !!!
دیوانه دهانش را طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج را انتخاب کرده ام ولی تو انتخاب شده ای و سهمی در انتخاب خویش نداشتی، این تفاوت ماست .
دیوانه گفت :بگذار چیزی را به تو بگویم .گفتم :می شنوم .گفت :بهتر است که بفهمی !!
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت م
بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از تغییرات مثبتی که در خودم می‌بینم و‌ دوستش دارم پذیرش است. پذیرش زندگی کردن در همین الان و لذت بردن از همین الان. مدتی است که دیگر فکر نمی‌کنم اگر شرایط فلان طور بود، چقدر خوب بود. یا وقتی شرایط فلان طور بشود چقدر خوب می‌شود. منتظر نیستم بچه‌ها بزرگ بشوند، بهانه‌گیر نباشند، کار زیاد نداشته باشند تا از با هم بودن لذت ببریم. حالا بلدم با همین پسر در آستانه نوجوانی، با همین دختر شماره یک حساس، با همین دختر شماره د
یک روز که به دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت من
یک روز که به یک دیوانه رسیده بودم به او گفتم :
دیوانه دهنش رو طوری باز گذاشته بود که انگار با گلویش حرفهای مرا می شنوید.
گفتم:اینکه هر دوی ما رنج می بریم این شباهت بین ماست و اینکه من خودم با اراده خودم رنج رو انتخاب کردم ولی تو انتخاب شدی و سهمی در انتخاب نداشتی و گناهی نداری این تفاوت ماست .
و بلافاصله گفت :اینهایی که تو گفتی تفاوت
من فکر میکنم هر کسی تو این دنیا یک جفت روحی دارد . جفت روحی همون کسی هست که در همه لحظاتمان در کنارمان هست در شادی، غم ، همیشه در حال کمک به ماست . ممکنه ما حواسمون به اون نباشه ولی اون همیشه نگرانمان هست. همه آدمها یک جفت روحی دارن ممکن نیست نداشته باشند. 
خودمون رو با حرفهای دیگران گول نزنیم اونایی که زبونی میگن کنارمون می مانند جفت روحی ما نیستند وقتی به اطرافمان نگاه کنیم یکنفر را میبینیم که همیشه داره تلاش میکنه برای ما که واقعا جفت روحی ما
ما در زندگی با مسائلی مواجهیم که از جنس مقابله و تلاش برای حل مساله و واکنش نشون دادن نیست. باید یکبار بنشینیم بپذیریم این شرایط ماست و در برابرش ناگزیریم به پذیرش. بعد که هر روز دیگه درگیر نبودیم و آرامش نسبی به دهنمون برگشت به مسائلی بپردازیم که در دایره اختیارات و نفوذ و انتخابهای ماست.
اگر این کار رو نکنیم به شکل روزمره با مواردی مواجهیم که نمیدونیم باید بپذیریم یا تلاش کنیم برای تغییرش و این دسته بندی نکردن ما رو گیج و خسته میکنه و تمرکز
ℹقوانین گروه عبارت است از:
⚜به تنها گپ کانال پرشین اس سی اس مد خوش آمدید⚜
رفاقت راست کار ماست
وبلاگ: http://scs-mod.blog.ir
پیج اینستا: https://www.instagram.com/ir_tir
https://t.me/scs_mod :کانال تلگرام

ورود شما به گروه به معنای قبول کردن همه این قوانین است.
گروه توسط ربات اداره و محافظت میشود و ایجاد هرگونه اسپم منجر به برخورد ربات با شما میشود.

لینک گروه دد پیوند ها ماست!

با تشکر

«هیچی» یعنی «همه‌چیز». روزی که برسی به هیچی یعنی رسیدی به همه‌چیز. آن وقت است که می‌توانی همه‌ی آن نیروهای به سایه رفته‌ی درونت را بشناسی و به کار بگیری. می‌توانی حتی خودت اتفاق جالب خودت باشی. «خلاقیّت» همان‌جا شکل می‌گیرد. همه‌ی این‌ها مثل پازل از قبل در آدم تعبیه شده‌است که به آن نقطه برسیم. به قول علی‌اکبر بقایی «نیاز ماست که نیاز ماست. نداشتن داریم و قدرش را نداریم».
اگرچه دل به کسی داد،جان ماست هنوز           به جان او که دلم بر سرِ وفاست هنوز
ندانم از پی چندین جفا که با من کرد                  نشان مهر وی اندر دلم چراست هنوز؟
به راز گفتم با دل،ز خاطرش بگذار                            جواب داد فلانی ازان ماست هنوز
چو مرده باشم اگر بگذرد به خاک لحد                به بانگ نعره برآید که جان ماست هنوز
عداوت از طرف آن شکسته پیمانست                  وگرنه از طرف ما همان صفاست هنوز
بتا تو روی ز من برمتاب و دستم گیر             
 استخدام شرکت آرمان صنعت جهان

شرکت آرمان صنعت جهان واقع در #تهران جهت تکمیل کادر خود به افراد واجد شرایط زیر نیازمند است:

فروشنده پمپ آب
ترجیحا متاهل
دارای تجربه کافی در زمینه مشاوره خرید و فروش انواع پمپ، بوسترپمپ، تجهیزات استخر، سونا و جکوزی

حقوق: پایه (بسته به توانایی‌های فرد) + پورسانت فروش و اضافه کاری

متقاضیان واجد شرایط می توانند با اطلاعات درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایند.

info@calmoco.com
 09121492201

باغ عروسی در شرق تهران
باغ عرو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت های شاهان